Vēlaties ko noskaidrot?
Uzdod jautājumu šeit »

Sazinieties ar mums:
22 00 33 66
info@draudzigsaizdevums.lv

Noderīga informācija

Kas jums jāzina, pirms gatavojaties iesniegt pieteikumu kredīta saņemšanai? Kādi dokumenti jāsagatavo? Par ko jāinformē aizdevuma izsniedzējs?

1. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savu spēju atmaksāt aizdevumu.

2. Kredītu var saņemt persona, kura ir sasniegusi 18 gadu vecumu.

3. Aizdevuma saņemšanai ir nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, vadītāja apliecību).

4. Aizdevuma saņemšanai ir nepieciešama ķīla.

5. Aizdevuma saņemšanai pret nekustamā īpašuma ķīlu vispirms jāuzrāda nekustamā īpašuma zemesgrāmatas apliecība, robežu plāns u.c. dokumentācija, kā arī jāsniedz informācija par vēlamo aizdevuma apmēru. Esiet gatavi nekustamā īpašuma apsekošanai.

Paziņojums par privātumuAizdevuma saņemšanas gadījumā rēķinieties ar papildizdevumiem: notāra pakalpojumiem, apdrošināšanu, hipotēkas reģistrēšanas valsts un kancelejas nodevu. Kredīts netiek izsniegts pret jau ieķīlātu nekustamo īpašumu, izņemot gadījumu, ja vēlaties veikt pārkreditāciju mūsu uzņēmumā.

6. Izsniedzot aizdevumu tiek sastādīts aizdevuma līgums. Izturieties pret dokumentiem saudzīgi un nenozaudējiet tos!

7. Sekojiet maksājumu disciplīnai. Maksājumu kavējumu gadījumos lūdzam savlaicīgi par to informēt aizdevuma izsniedzēju. Kredīta atmaksas termiņa pagarināšana nav aizdevuma izsniedzēja pienākums. Godprātīga attieksme pret līgumsaistību izpildi ir faktors, kas tiek ņemts vērā, pagarinot aizdevuma atmaksas termiņu, kā arī saņemot jaunu aizdevumu. Maksājumu kavējuma gadījumā tiek paredzēts līgumsods.